30 روز تست رایگان ، همین حالا دانلود کن

حریم خصوصی کاربران و قوانین سامانه سجاک

رعایت حریم شخصی کاربران برای سجاک بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره سازی و استفادۀ سجاک از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات سجاک در سامانه ثبت می شود شرح داده شده است.

سجاک ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای عضویت، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات سایت سجاک، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه نماید. برای پردازش و عضویت، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره موبایل و اطلاعات کسب و کار و ایمیل (اختیاری) مورد نیاز است. همچنین آدرس ایمیل و موبایل و تلفن کسب و کار هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ های سجاک از طریق آنها صورت می گیرد.

همچنین سجاک ممکن است برای ارتباط با کاربران، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا جشنواره ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه سجاک را از قسمت انتهایی ایمیل دریافتی، لغو کنند.

توجه داشته باشید سامانه ارسال پیامک سجاک وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه سجاک را به اطلاع کاربران می رساند و همچنین امکان دریافت پیام های شما نیز از طریق آن وجود دارد. همچنین ممکن است سجاک از طریق آن برای برخی کاربران یا مشتریان کاربران، سوال نظرسنجی ارسال کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سجاک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سجاک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@sajac.ir اطلاع دهید.

سجاک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران در صفحات بلاگ را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سجاک می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری و یا کدهای تایید ارسالی از طریق پیامک، بر عهده ی کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. همچنین درصورتی که کاربر، شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد،جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.سجاک هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

سجاک همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده می کند، اما پروتکل، سرور و لایه های امنیتی سجاک و روش های مناسب مدیریت داده ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری می کند.سجاک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در ضمن کلیه اطلاعات مشتریان باشگاه که توسط کاربر از طریق پنل وب و یا اپ سجاک و یا از طریق پوز بانکی متصل به سامانه وارد سیستم شود، محرمانه تلقی خواهد شد و در اختیار هیچ شخص و یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

⃝ شرایط و قوانین سامانه سجاک را می پذیرم .

خلاصه توافقنامه استفاده از سجاک به شرح زیر است:

 1. سجاک تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .
 2. استفاده از امکانات سجاک (سامانه جامع کسب و کار) منوط به پذیرش توافقنامه می باشد.
 3. دسترسی به پلتفرم سجاک بر روی دامنه sajac.ir امکان پذیر می باشد .
 4. عضویت در این سامانه مبتنی بر شماره موبایل برای اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.
 5. این سرویس به صورت سالانه قابل تمدید می باشد و کاربران در صورت تمدید امکان استفاده برای دوره های متوالی بعدی را خواهد داشت . در غیر این صورت دسترسی به امکانات و اطلاعات غیرفعال خواهد شد .
 6. در طول دوره کاربری امکان ورود اطلاعات و دریافت خروجی اکسل وجود دارد.
 7. مسئولیت اطلاعات وارد شده بر عهده کاربر می باشد .
 8. در صورت فعال شدن اکانت بعد از یک دوره حداکثر یک ساله، اطلاعات قبلی قابل دسترس خواهد بود و برای زمان بیش از یک سال سجاک مسئولیتی ندارد.
 9. سجاک بنا به صلاحدید و طرح توسعه امکان تغییر در امکانات برنامه را دارا می باشد.
 10. پشتیبانی سجاک به صورت آنلاین و با درج تیکت به انجام خواهد رسید .
 11. کاربر حق انتقال اکانت خود به دیگران را ندارد و مسئولیت ناشی از آن به عهده کاربر می باشد.
 12. اطلاعات وارد شده در سجاک اختصاصا متعلق به کاربر واردکننده آن می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص ثالث قرار نمی گیرد .
 13. کلیه حقوق مادی و معنوی پلتفرم سجاک متعلق به شرکت نرم افزاری ایده پرداز طلوع می باشد.
 14. در صورت عدم رعایت قوانین و شرایط سجاک می تواند دسترسی به سامانه را محدود نماید.